ÖZGÜLEÇ Makine SAN VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.
   1988 Den 1998'e kadar Yurt içi ve Yurt dışında çeşitli firmalara Teknik danışmanlık ve Taahhüt hizmetleri veren firmamız 1998 de Özgüleç Makine san ve dış tic. Ltd. Şti 'ye dönüşmüştür.
   Kuruluşundan sonra bir taraftan Şeker Fabrikaları vb. Özel kuruluşların yedek parça ihtiyaçlarını karşılamakta olup diğer taraftanda Sadece yurt dışına o yıllarda, Türkiye de henüz tanınmamış olan Konik Burçlu sistem Poly-V kasnak, Triger kasnaklar ihraç etmekteydi. Konik Burçlu olarak sadece V kasnaklar yeni yeni Türkiye ye girmekteydi.1998 Yılında bu kasnaklara "Ayarlı kasnaklar", konik göbekli kasnaklar" ve Step kasnaklar olarak adlandırılmaktayken, İlk olarak 1998 yılında biz "BURÇLU" ismini verdik ve bu isimi 1998 yılında TPE den de tescilledik.
•   2002 Yılında Yurt dışını bırakıp Türkiye'ye bu ürünleri tanıtmayı hedefledik.
•   Onlarca fuarlara katıldık,
•   Yüzlerce dergiler de Reklamlar verdik,
•   Yüzlerce Özel tanıtım seminerleri verdik,
•   68 Farklı Ar-Ge çalışmaları ile yeni üretim yöntemleri ve yeni ürünler tasarlayarak, Yüksek kalite seviyesine ulaştık ve,Türkiye ye bu ürünleri ve BURÇLU markasını tanıttık. Hatta tanıtmakla kalmayıp, Aktarma elemanları isimli yeni bir sektör oluşturduk.
•   2002—2007 yılları arasında toplam; 2 Tescilli marka, 3 İncelemeli patent 1 İncelemesiz patent 6 da Faydalı model belgesi alarak ürün ve kalitemizi belgelendirdik.
"Motor Gergi rayı" ürününü Türkiye şartlarına uygun olarak tasarladık. Faydalı model belgemizi alarak 2005 Yılında piyasaya sunduk.
•   Triger kasnakların çeperlerinin takılması ile ilgili yeni yöntem geliştirdik. Onlarca Ar-Ge çalışması neticesinde çok seri, kuvvetli ve hoş görüntülü bir ürün geliştirdik Bu ürüne usül patenti alarak sağlam ve hoş görünümlü ürünümüzü koruma altına aldırdık. Uluslararası araştırmasını (3 Yıla yakın süren) yaptırarak dünyada benzeri olmadığını belgeledik. Böylece TPE den "Çeperli Triger kasnak" ürünü ile ilgili İncelemeli Patent belgemizi aldık.
   Zamanında teslimi, Kaliteli ürünü, Kaliteli hizmeti ve Türkiye şartlarına göre en ucuz üretimi yapmak iddiasıyla,
YENİ AR-GE LERLE; YENİ ÜRÜNLER VE YENİ YÖNTEMLER TASARLAMAYA DEVAM ETMEYİ HEDEFLEMEKTEYİZ.
İletişim
(4/30/2009)
Lütfen Ürünlerimiz ve ürün gruplarımızla alakalı sorularınızı iletişim formundan bizlere iletiniz....

E-Katalog
(4/25/2009)
Baskılı Kataloğumuz E-Katalog olarak ilave edilmiştir....

Ürün Gruplarımız
(4/20/2009)
Ürün Gruplarımız Güncellenmiştir....

Web Sitemiz
(4/4/2009)
Web Sitemiz Yeni Arayüzü ile hizmetinize girmiştir....

Teknik danışmanlık ve teknik müşavirlik hizmeti veren firmamız 1998 yılında şirketleşerek Özgüleç Mak. San. ve Dış Tic. Ltd. Şti. 'ni kurmuştur. Yurt dışından... ::Devamı

© 2008 Tüm Haklar Özgüleç Makina San. & Dış Tic.Ltd.Şti 'ye Aittir.
http://www.kaplinler.com  - www.ozgulec.com.tr  - www.ozgulecmakina.com.tr • Yapımcı: kent bilgi bankası